Compare properties

Real Estate in Republic of Cyprus

Found 22464 listings:
For Sale
750 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 400 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 367 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 500 000 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 552 sq.m.
  • Plot Area: 923 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
325 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 377 sq.m.
  • Plot Area: 185 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 600 000 € 8 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 9300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
345 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
867 100 € 4 090 € / sq.m.
  • Area: 212 sq.m.
  • Plot Area: 830 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 224 900 € 10 540 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 521 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
718 200 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 142 sq.m.
  • Plot Area: 295 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3