Compare properties

Real estate in Germany on the map

Found 2101 listings:
For Sale
1 793 000 € 7 930 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
750 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 196 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 11

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.