Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 821 700 € 7 920 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 233 100 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 13000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
10 577 700 € 11 750 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 183500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 525 900 € 11 020 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 876 500 € 9 790 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 057 800 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 093 000 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 527 900 €
  • Plot Area: 6500 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 3