Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 653 800 € 11 030 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 341 300 € 17 370 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
7 087 800 € 7 880 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
5 906 500 € 11 810 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 890 100 € 30 € / sq.m.
  • Area: 65535 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 594 800 € 5 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 953 200 € 4 920 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 5