Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
670 000 € 7 440 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
490 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
850 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 000 000 € 9 380 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
690 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 000 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
450 000 €
  • Plot Area: 7800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
700 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 400 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 950 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 361 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 350 000 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 500 000 € 5 400 € / sq.m.
  • Area: 278 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
590 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3