Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 297 900 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 610 200 € 5 190 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
575 900 € 4 800 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 938 200 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
1 151 800 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 056 800 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 685 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
734 600 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 880 500 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 487 sq.m.
  • Plot Area: 45000 sq.m.
  • Bedrooms: 4