Compare properties

Property price in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 450 000 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
2 250 000 € 5 630 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
5 200 000 € 13 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
2 400 000 € 6 560 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
9 000 000 € 9 000 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
  • Rooms: 7
For Sale
15 000 000 € 22 060 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
1 350 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 545 sq.m.
  • Plot Area: 10110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 6

Property prices in Italy - in rubles, euros and dollars on Propimo.com. Found 7725 objects.