Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
220 000 € 2 320 € / sq.m.

Bungalow, Lemesou, Republic of Cyprus

Lemesou, Republic of Cyprus Details
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 495 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
105 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 915 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
145 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 131 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
105 000 € 580 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
750 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 569 sq.m.
  • Plot Area: 569 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
599 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 255 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
820 000 € 4 100 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 750 000 € 5 030 € / sq.m.
  • Area: 348 sq.m.
  • Plot Area: 132000 sq.m.
For Sale
8 500 000 € 10 870 € / sq.m.
  • Area: 782 sq.m.
  • Plot Area: 300000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 100 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 1163 sq.m.
  • Plot Area: 31632 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 10
For Sale
3 725 000 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 3000 sq.m.
  • Plot Area: 210000 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Rooms: 13
For Sale
875 000 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 392 sq.m.
  • Plot Area: 19280 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
750 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 17667 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
3 675 000 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 786 sq.m.
  • Plot Area: 24000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 950 000 € 8 430 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 9000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 800 000 € 9 050 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 86000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 300 000 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 150000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
8 750 000 € 6 360 € / sq.m.
  • Area: 1375 sq.m.
  • Plot Area: 2400000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7