Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
90 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 264 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
1 400 000 € 9 660 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
180 000 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
380 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 287 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
130 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 847 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2