Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
790 000 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
470 000 € 3 620 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
360 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 165 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
423 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 283 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
355 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 205 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 450 000 €
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
695 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
695 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 1128 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
695 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 286 sq.m.
  • Bedrooms: 3