Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 860 000 € 4 960 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 7
For Sale
160 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Plot Area: 760 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
45 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 315 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 300 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 12
For Sale
560 000 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
720 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 584 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
900 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4