Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 769 900 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1340 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 663 500 € 16 180 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 915 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 421 700 € 7 130 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1164 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
10 029 200 € 5 010 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 50000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 890 800 € 5 860 € / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 274 300 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1004 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 238 900 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 514 sq.m.
  • Plot Area: 704 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 893 700 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 960 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
6 135 500 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 1070 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
1 002 900 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 182 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 067 700 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 549 sq.m.
  • Plot Area: 1377 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 595 800 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 636 sq.m.
  • Plot Area: 1097 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
6 489 500 € 8 510 € / sq.m.
  • Area: 763 sq.m.
  • Plot Area: 2105 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 355 700 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 459 sq.m.
  • Plot Area: 957 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 640 100 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
3 421 700 € 7 940 € / sq.m.
  • Area: 431 sq.m.
  • Plot Area: 4504 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
1 286 100 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
8 200 300 € 8 590 € / sq.m.
  • Area: 955 sq.m.
  • Plot Area: 3923 sq.m.
  • Bedrooms: 8