Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
844 300 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 688 000 € 5 350 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 337 400 € 2 440 € / sq.m.
  • Area: 956 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
184 700 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 681 400 € 8 180 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 963 400 € 4 910 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 110 300 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 5