Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
110 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Storey: 8
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
140 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Storey: 6
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
175 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
235 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 77 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 900 000 € 5 780 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 5315 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 500 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 1539 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 500 000 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 721 sq.m.
  • Plot Area: 5718 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 750 000 € 4 160 € / sq.m.
  • Area: 902 sq.m.
  • Plot Area: 1435 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 295 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 436 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 285 000 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 995 000 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 429 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
878 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 566 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4