Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
15 138 500 € 8 970 € / sq.m.
  • Area: 1687 sq.m.
  • Plot Area: 4146 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
3 144 200 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 3
For Sale
490 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
268 900 € 700 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
250 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 455 600 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 452 sq.m.
  • Plot Area: 2160 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 048 100 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4