Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
850 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 39000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 405 000 € 8 810 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 595 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 295 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
995 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 380 000 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 398 000 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 150 000 € 9 030 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
549 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 815 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 300 000 € 6 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
340 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 880 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 050 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 750 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 500 000 € 7 860 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
650 000 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1567 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 375 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 703 sq.m.
  • Plot Area: 3650 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 975 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 873 sq.m.
  • Plot Area: 1508 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 690 000 € 4 140 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1018 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 400 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3