Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 156 300 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 247 sq.m.
  • Plot Area: 1663 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 949 800 € 8 190 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 960 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 769 900 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 572 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 002 900 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4