Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
576 400 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 824 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 911 300 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 558 sq.m.
  • Plot Area: 842 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
605 500 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 296 sq.m.
  • Plot Area: 1042 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
925 800 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 1506 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 805 000 € 5 470 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
989 800 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 944 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 863 200 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 635 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 794 800 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 211 100 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 851 600 € 4 910 € / sq.m.
  • Area: 377 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
756 900 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 445 500 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 481 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 036 400 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
815 200 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 513 900 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 162 200 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 493 500 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 2046 sq.m.
  • Bedrooms: 6