Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
995 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 378 sq.m.
  • Plot Area: 2382 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
210 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 500 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 1790 sq.m.
  • Plot Area: 132840 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 7
For Sale
690 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
998 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 9948 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 400 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
  • Rooms: 6
For Sale
480 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
500 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
995 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 565 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
1 700 000 € 4 800 € / sq.m.
  • Area: 354 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
210 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
280 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
269 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4