Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 500 000 € 8 120 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
755 000 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
665 000 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
900 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 500 000 € 9 550 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
650 400 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
625 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
780 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
850 000 € 7 080 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
900 000 € 4 860 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
950 000 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 148 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
550 000 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
950 000 € 6 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
949 000 € 5 580 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
695 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
580 000 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2