Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 590 000 € 13 360 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 990 000 € 6 570 € / sq.m.
  • Area: 303 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 650 000 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 288 sq.m.
  • Plot Area: 1919 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 302 sq.m.
  • Plot Area: 10222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 990 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
5 200 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 23
  • Bathrooms: 23
For Sale
1 750 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 541 sq.m.
  • Plot Area: 21352 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 200 000 € 3 310 € / sq.m.
  • Area: 362 sq.m.
  • Plot Area: 3483 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 090 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
6 800 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 2316 sq.m.
  • Plot Area: 200000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 200 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 816 sq.m.
  • Plot Area: 30000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 900 000 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 690 sq.m.
  • Plot Area: 2431 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 400 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 1500 sq.m.
  • Plot Area: 1500000 sq.m.
  • Bedrooms: 11
  • Bathrooms: 10
For Sale
2 200 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 13000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 850 000 € 4 150 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 3384 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 300 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 1480000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7