Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 106 300 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 842 900 € 5 630 € / sq.m.
  • Area: 682 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
518 200 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 1257 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 270 800 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 1374 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 300 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
464 300 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
333 400 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 526 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 035 600 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 396 300 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
872 700 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 041 400 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 8