Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 027 700 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 770 sq.m.
  • Plot Area: 1240 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
576 400 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 115 600 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 561 900 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 1979 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 152 900 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 805 000 € 4 830 € / sq.m.
  • Area: 374 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 404 800 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 921 sq.m.
  • Plot Area: 5260 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 668 200 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 786 sq.m.
  • Plot Area: 4550 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
989 800 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 819 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
494 900 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 297 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 007 300 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
920 000 € 3 070 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
559 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 785 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 106 300 €
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4