Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
575 000 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 478 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
139 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
144 900 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 106 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
130 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
193 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 187 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
399 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 226 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
930 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Plot Area: 567 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
172 900 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
174 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
2 750 000 € 4 120 € / sq.m.
  • Area: 668 sq.m.
  • Plot Area: 1246 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 240 000 € 5 390 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2