Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 048 100 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 805 000 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 048 100 € 5 820 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 979 700 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 805 000 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 582 sq.m.
  • Plot Area: 933 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
989 800 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 329 000 € 7 760 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
582 300 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
640 500 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
680 100 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 337 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 487 700 € 7 750 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 842 900 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
803 500 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 1192 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 260 600 € 6 520 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 805 000 € 5 160 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
756 900 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
9 316 000 € 16 760 € / sq.m.
  • Area: 556 sq.m.
  • Plot Area: 2580 sq.m.
  • Bedrooms: 5