Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
465 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
599 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
208 500 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 215 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
780 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 665 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
850 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
233 800 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
285 000 € 19 000 € / sq.m.
  • Area: 15 sq.m.
  • Plot Area: 8 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
675 000 € 1 910 € / sq.m.

Fabulous villa, Cala Vadella, Balearic Islands, Spain

Cala Vadella, Balearic Islands, Spain Details
  • Area: 354 sq.m.
  • Plot Area: 825 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
999 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
690 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 380 000 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 677 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
7 900 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 2560 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 12
For Sale
7 300 000 € 6 080 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
3 950 000 € 5 020 € / sq.m.
  • Area: 787 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 500 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 899 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 6100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 652 sq.m.
  • Plot Area: 3733 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
280 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3