Compare properties

Real Estate in Lloret de Mar

Found 340 listings:
For Sale
570 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
389 000 € 4 090 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
330 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
600 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
580 000 € 4 140 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
540 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
2 498 000 € 8 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 11 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 550 000 € 8 290 € / sq.m.
  • Area: 187 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 680 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
For Sale
1 575 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 450 000 € 6 040 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 299 000 € 8 120 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 4 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 050 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 6 320 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 283 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
990 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3