Compare properties

Real Estate in Lloret de Mar

Found 340 listings:
For Sale
895 000 € 4 480 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
890 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 491 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Rooms: 7
For Sale
835 000 € 3 800 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
760 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 284 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
668 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 410 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
640 000 € 4 270 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
790 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 970 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 3
For Sale
605 000 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
585 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 237 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
575 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
690 000 € 4 310 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
790 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 266 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 800 000 € 14 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 728 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5