Compare properties

Real Estate in Lloret de Mar

Found 340 listings:
For Sale
645 000 € 3 580 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
640 000 € 6 400 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
640 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
625 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 178 sq.m.
  • Plot Area: 767 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
620 000 € 3 650 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 886 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
750 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
995 000 €

Villa, Lloret de Mar, Catalunya, Spain

Lloret de Mar, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
585 000 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 1189 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
577 500 € 5 780 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1240 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
544 000 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
680 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 855 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
510 000 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
500 000 €

Villa, Lloret de Mar, Catalunya, Spain

Lloret de Mar, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 1213 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
520 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
525 000 € 2 930 € / sq.m.
  • Area: 179 sq.m.
  • Plot Area: 758 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
645 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
525 000 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
800 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 520 sq.m.
  • Plot Area: 920 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 8
For Sale
5 000 000 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 894 sq.m.
  • Plot Area: 1661 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8