Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
50 236 000 ₽ 190 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 264 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
23 647 000 ₽ 337 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3