Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 536 800 € 6 040 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 679 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
10 501 100 € 9 920 € / sq.m.
  • Area: 1059 sq.m.
  • Plot Area: 2013 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 480 700 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 1895 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
938 000 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 278 sq.m.
  • Plot Area: 1140 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
702 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4