Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
520 000 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
124 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
850 000 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
150 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
245 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
78 900 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
165 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
192 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
144 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 35 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
95 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
102 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
650 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 600 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 670 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 800 000 € 8 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
800 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4