Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
793 600 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 235 sq.m.
  • Plot Area: 80100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
793 600 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 235 sq.m.
  • Plot Area: 80100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
159 500 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 118 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 651 900 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
825 700 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
821 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 204 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
413 500 € 3 940 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 362 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 051 400 € 3 310 € / sq.m.
  • Area: 318 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 712 900 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 392 sq.m.
  • Plot Area: 801 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
813 900 € 3 620 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5