Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 050 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
995 000 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 16100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 900 000 € 7 330 € / sq.m.
  • Area: 532 sq.m.
  • Plot Area: 1132 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 200 000 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 629 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 195 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 452 sq.m.
  • Plot Area: 798 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 950 000 € 6 690 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2364 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
780 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 442 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 326 sq.m.
  • Plot Area: 1006 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 609 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 150 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 372 sq.m.
  • Plot Area: 3181 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 000 000 € 8 880 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Plot Area: 697 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 9 210 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1650 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 809 sq.m.
  • Plot Area: 1661 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
570 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 832 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 260 000 € 4 790 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 836 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
850 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 1506 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 200 000 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 717 sq.m.
  • Plot Area: 4783 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
699 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 858 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4