Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
879 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
530 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
500 000 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
575 000 € 6 320 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
660 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
600 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
875 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
600 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
3 300 000 € 5 890 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6