Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
343 500 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
978 200 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 711 800 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 465 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
640 500 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
420 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
210 000 € 1 050 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
318 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 201 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
265 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
435 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5