Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 542 600 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 13566 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
4 188 600 € 8 380 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1733 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 480 700 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 1641 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 769 900 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 875 sq.m.
  • Plot Area: 4311 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 592 900 € 4 190 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 178 700 € 3 010 € / sq.m.
  • Area: 391 sq.m.
  • Plot Area: 666 sq.m.
  • Bedrooms: 3