Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
1 600 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 650 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 380 000 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 120 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 800 000 € 4 090 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1520 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
695 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
895 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 2074 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
680 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 630 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 800 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 950 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bathrooms: 8
  • Rooms: 12
For Sale
1 350 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 608 sq.m.
  • Plot Area: 2002 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 200 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
600 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
359 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 169 sq.m.
  • Plot Area: 391 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
250 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
225 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
499 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.