Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 745 800 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
11 639 000 € 6 690 € / sq.m.
  • Area: 1740 sq.m.
  • Plot Area: 3118 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
872 900 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 515 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 687 700 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 073 600 € 6 470 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 967 900 € 4 480 € / sq.m.
  • Area: 663 sq.m.
  • Plot Area: 1001 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
139 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2