Compare properties

Real Estate in Valenciana

Found 13780 listings:
For Sale
68 500 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 47 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
148 100 € 870 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
138 600 € 750 € / sq.m.
  • Area: 186 sq.m.
  • Plot Area: 25000 sq.m.
  • Bedrooms: 5