Compare properties

Real estate in Republic of Cyprus on the map

Found 22464 listings:
For Sale
2 500 000 € 15 630 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 100 000 € 9 420 € / sq.m.
  • Area: 223 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 200 000 € 5 980 € / sq.m.
  • Area: 368 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
  • Rooms: 8
For Sale
400 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
325 500 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
302 000 €
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
1 250 000 € 9 770 € / sq.m.
  • Area: 128 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.