Compare properties

Real Estate Lemesou

Found 10976 listings:
For Sale
1 650 000 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 425 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 300 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 834 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
410 000 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Plot Area: 285 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
424 000 € 4 090 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
317 500 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 250 000 € 6 830 € / sq.m.
  • Area: 183 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
310 000 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 71 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
311 000 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
805 000 €

Land plot Lemesou, Republic of Cyprus

Lemesou, Republic of Cyprus Details
  • Plot Area: 1622 sq.m.