Compare properties

Real Estate Lemesou

Found 10976 listings:
For Sale
1 526 500 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 323 900 € 6 300 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 490 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 602 800 € 5 810 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 878 700 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 970 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 966 800 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 492 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 820 000 € 3 110 € / sq.m.
  • Area: 586 sq.m.
  • Plot Area: 732 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 409 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 520 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 115 500 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
2 113 600 € 10 570 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 960 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
2 348 400 € 7 160 € / sq.m.
  • Area: 328 sq.m.
  • Plot Area: 529 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 056 800 € 5 030 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 525 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 820 000 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 833 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
880 700 € 4 560 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 415 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 409 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 520 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
2 935 500 € 7 160 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 923 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 173 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 526 500 € 4 630 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 842 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1