Compare properties

Real Estate Lemesou

Found 10976 listings:
For Sale
1 520 600 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
2 589 100 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 475 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 996 100 € 4 380 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
863 000 € 5 750 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
5 283 900 € 15 540 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
962 800 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 581 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 115 500 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 270 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
880 700 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
2 465 800 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 608 sq.m.
  • Plot Area: 973 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
880 700 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 3
For Sale
4 403 300 € 6 650 € / sq.m.
  • Area: 662 sq.m.
  • Plot Area: 1203 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 444 300 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 246 sq.m.
  • Plot Area: 312 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 056 800 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
2 524 500 € 5 050 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1