Compare properties

Real Estate Lemesou

Found 10976 listings:
For Sale
3 318 400 € 7 370 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1015 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
3 256 100 € 4 340 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 898 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
821 900 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
14 677 500 € 14 560 € / sq.m.
  • Area: 1008 sq.m.
  • Plot Area: 1047 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
821 900 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 162 500 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 632 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
2 935 500 € 6 230 € / sq.m.
  • Area: 471 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 526 500 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 834 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
2 054 900 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 056 800 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 574 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
821 900 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1