Compare properties

Real Estate in Republic of Cyprus

Found 22464 listings:
For Sale
619 500 € 6 370 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
570 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
650 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 000 000 € 6 540 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
450 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
520 000 € 5 100 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
630 000 € 9 690 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
990 000 € 7 230 € / sq.m.
  • Area: 137 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
350 000 €
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
324 000 € 6 480 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
330 000 € 7 020 € / sq.m.
  • Area: 47 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
350 000 € 3 800 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3