Compare properties

Real Estate in Germany

Found 2101 listings:
For Sale
749 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 245 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
28 100 € 800 € / sq.m.
  • Area: 35 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 2