Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 713 800 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2292 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 873 100 € 7 110 € / sq.m.
  • Area: 404 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 038 200 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 067 700 € 8 030 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
884 900 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 171 sq.m.
  • Plot Area: 475 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 182 800 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 056 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 574 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
470 800 € 2 060 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 428 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
468 400 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 416 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
413 000 €
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
466 100 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 205 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
336 300 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
176 900 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 261 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
318 500 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 385 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
352 800 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 3