Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 851 600 € 4 910 € / sq.m.
  • Area: 377 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 211 100 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 794 800 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 863 200 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 635 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 746 800 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
867 600 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 665 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
809 300 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 665 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
733 600 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 740 900 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 2199 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
524 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
553 100 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
444 800 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 630 300 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 106 300 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 842 900 € 5 630 € / sq.m.
  • Area: 682 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 5