Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
259 100 € 3 120 € / sq.m.

Bungalow, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 83 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 578 100 € 5 100 € / sq.m.
  • Area: 506 sq.m.
  • Plot Area: 2920 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 660 600 € 7 280 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 2122 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 348 000 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 787 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 002 900 € 5 140 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 812 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 769 900 € 2 820 € / sq.m.
  • Area: 628 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 890 800 € 3 850 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 3793 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 663 500 € 11 630 € / sq.m.
  • Area: 487 sq.m.
  • Plot Area: 2030 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 592 900 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
820 000 € 4 880 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 223 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
702 000 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 516 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4